İNSAN KAYNAKLARI

Doğru işe doğru insan seçimi Vepa'da işe alım sürecinde temel felsefedir.

VEPA'nın İnsan Kaynakları Politikası "Çalışanların en önemli varlık olduğu " felsefesi üzerine kurulmuştur. İnsan Kaynakları uygulamalarının amacı; ekip çalışmasını, yaratıcılığı ve performansı destekleyen süreçler oluşturmak, bireysel ve mesleki yetkinliklerin gelişmesini hedefleyen eğitimler vermektir.

İnsan Kaynakları Politikası

Kariyer

Seçme ve Yerleştirme Doğru işe doğru insan seçimi Vepa'da işe alım sürecinde temel felsefedir. Vepa'ya yapılan her türlü başvuru, işin gerektirdiği yetkinlik, nitelik ve yetenekler doğrultusunda gizlilik içinde değerlendirilir.

Performans ve Kariyer Yönetimi

Vepa'daki performans sisteminin amacı; çalışanların performanslarının çok yönlü ölçülerek, sağlıklı bir geribildirim sürecinin yaşanması ve bireysel performans kadar takım performansının da öne çıkarılmasıdır. Performans değerlendirme sonuçlarından yola çıkılarak değerlendirilen tüm çalışanlar organizasyon içerisinde gelişim fırsatları yakalamaya çalışır. Çalışanlar, deneyimleri, eğilimleri ve kariyer hedefleri doğrultusunda Vepa bünyesinde farklı iş alanlarında da görev alabilirler.

Eğitim Politikası

Eğitim faaliyetlerinin temel hedefi, kalite güvenliğine yönelmiş, verimliliğe büyük ölçüde önem veren, hijyen, çevre, sağlık ve iş güvenliği konularında bilinçli, beşeri ilişkilerinde yapıcı bir firma kültürü oluşturmak ve tüm çalışanları bu kültürün parçası yapmaktır.

Daha Fazla Bilgi İçin

insankaynaklari@vepa.com