NEW BALANCE ANKARA EYMIR HALF MARATHON & 10K RUN

  • 14 Mayıs 2011 Bozcaada, 18 Eylül 2011 Riva, 20 Kasım 2011 Şanlıurfa ve 12 Mayıs 2012 Bozcaada koşuları sonrasında, New Balance bu kez sporseverleri "New Balance Ankara Eymir Gölü Yarı Maratonu ve 10K Koşusu" ile 16 Eylül 2012 Pazar günü Ankara Eymir Gölü'nde buluşturuyor.
  • Yarış sabah saat 09.00'da başlayacaktır. New Balance'ın ana sponsor olduğu koşu, Yarış Takvimi tarafından düzenlenmektedir. Koşuya kayıtlar www.yaristakvimi.com adresinden gerçekleştirilebilmektedir. Koşuya kaydını yaptırmış olan koşucular, yarış malzemelerini 16 Temmuz - 13 Eylül 2012 tarihleri arasında, New Balance mağazalarından kimlik ve dekontları ile temin edebileceklerdir. New Balance, mağazalarından koşu ayakkabısı satın alan müşterileri adına kayıdı ücretsiz gerçekleştirmektedir. Yarış hakkında daha fazla bilgi www.yaristakvimi.com adresinden alınabilinir.
  • Bu koşuda da pacemakerlar yer alacaktır. Bu atletlerin de yardımıyla tempo konusunda daha az tecrübeli koşucular doğru hızda hedef sürelerini koşmayı deneyebileceklerdir. Pacemaker'lar üzerlerinde yarışı bitirecekleri sürelerin yazdığı balonlar ile koşacaklardır. Yarışa katılan koşucular kendi hedef süresine uygun pacemaker'ın grubuna girerek doğru tempoda koşma imkanına sahip olacaklardır.
  • New Balance Ankara Eymir Gölü Yarı Maratonu & 10K Koşusu'na yurt içinden bir çok sporcunun, sosyal sorumluluk derneğinin ve kulübün katılması beklenmektedir. Şimdiden seyahatinizi ve konaklamınızı ayarlamanızı öneriyoruz.
  • New Balance Mağazaları : Ankara: Gordion, Kentpark, Panora - Antalya: Terracity - Eskişehir: Espark - İstanbul : Akbatı, Akmerkez, Bağdat, Beyoğlu, Buyaka, Nişantaşı, İstinye, Kanyon, Marmara Forum, Palladium - İzmir: Agora, Alsancak - Kayseri: Forum - Mersin: Marina