Armani Exchange 1991 yılında Giorgio Armani’nin genç kuşağı hedef alarak hızlı tüketim müşterisine hitaben yarattığı bir marka olarak doğdu. Mr. Armani’nin Milan, Londra , New York ve Tokyo gibi moda başkentlerinde gözlemlediği ve eski stil giyimin modernleşmesi olarak yorumladığı genç ruh ve yenilikçi bakış açısı ile yarattığı “un-basic “ koleksiyonu markanın çıkış noktası oldu.

Armani Exchange müşterilerine bütün bir yaşam tarzı sunarken, ulaşılabilir İtalyan şıklığından da ödün vermiyor.  İtalyan Moda Devi bir yandan gençlerin isteklerini göz önünde bulundururken, diğer bir yandan ise modayı genç ruh ile birleştirerek rahatlığa ve özgünlüğe atıfta bulunuyor.

Yıllar içinde marka kendini gençlerin kendilerini özgür ve sınırsız ifade ediş şekillerinden ilham alarak basic koleksiyonlardan çok daha kapsamlı modern bir koleksiyona evrimleştiriyor. Mükemmel kesimli rahat denim pantalonlar, sokak modasının öncüsü deri ceketler ve sınırsız t-shirt seçenekleri ile.

2015 yılından itibaren marka, Giorgio Armani ‘nin önderliğinde genişleme ve tüm dünyadaki genç müşteriler ile buluşma platformları yaratmak için hızlı büyümesini, İtalyan köklerinden vazgeçmeden şehirli genç ruh ve ilham verici yeni stilleri ile devam ettiriyor.
VIDEOS
    STORES
      Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
      Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1